Magdalena Kieliszewska


Magdalena Kieliszewska – architekt wnętrz, projektant – ukończyła z wyróżnieniem poznańską Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Jej praca dyplomowa znalazła się w finale konkursu im. Marii Dokowicz – na najlepszą pracę dyplomową.
Studiowała też Italianistykę  - stąd  fascynacja Włochami – architekturą, wzornictwem, językiem oraz kuchnią. Podczas studiów z sukcesem brała udział w konkursach – projekty mebli dla firm Vox Industrie S.A. oraz Swarzędz S.A. – II miejsce, była stypendystką BZ WBK.
Ukończyła szkołę muzyczną w klasie wiolonczeli. Stąd inspiracje do pracy dyplomowej.
Dyplom w Pracowni Projektowania Mebli stanowiły siedziska dla tria muzycznego – pianisty, skrzypka i wiolonczelisty, będące obecnie w posiadaniu Małej Filharmonii
w Puszczykowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach pracy na stanowisku projektanta architekta w firmie Probuild sp. z o.o. Dzięki temu miała możliwość poznania wszystkich etapów realizacji dużych inwestycji – jak Hotel ****Andersia w Poznaniu www.andersiahotel.pl – od przygotowania inwestycji w aspekcie finansowym poprzez prace projektowe, aż do wyposażenia wnętrz i nadzoru nad realizacją.
Jednak największą przyjemność czerpie z projektowania wnętrz prywatnych, kiedy pomaga urzeczywistniać marzenia o własnych przytulnych, nowoczesnych,
albo ekstrawaganckich 4 kątach.